משחק FIFA 21 ל- XBOX ONE

QN9BSGT2OX
  • מחיר חבר מועדון:
    0
אזל המלאי
משחק FIFA המצויין חוזר בגרסאת שנת 2021, עם כל הקבוצות והשחקנים המעודכנים ומנוע משחק חדש.
FIFA 21
נצחו כאחד עם EA SPORTS FIFA 21 ב- PlayStation 4 ,Xbox One ו-PC בעזרת דרכים חדשות להתאגד ולהביע את עצמכם ברחוב ובאצטדיון. בעזרת מנוע Frostbite, FIFA 21 מעלה את רמת המשחק עם תכונות המאפשרות לכם ליהנות עוד יותר מהניצחונות הגדולים יותר ביחד במצבי VOLTA FOOTBALL ו- FIFA Ultimate Team. רמה חדשה של ריאליזם במשחק שמתגמל אותכם על היצירתיות והשליטה שלכם, נהלו כל רגע ורגע במצב קריירה, והתנסו באותנטיות ללא תחרות המעניקה לכם את החוויה האמיתית ביותר של המשחק המוביל בעולם.

GAMEPLAY
צרו הזדמנויות רבות מאי פעם עם מערכות התקפה דינאמיות חדשות במשחק ה- FIFA החכם ביותר עד כה.
FIFA 21 מעלה את האינטליגנציה וקבלת ההחלטות של השחקנים לרמות חדשות. עוצמתם של מצבי 1v1 מאפשרת חוויית כדורגל אמיתית שמתגמלת את היצירתיות שלכם ואת השליטה בכל רחבי המגרש.

Agile Dribbling
בכדורגל, מצבים של 1v1 יכולים לפתוח הזדמנויות להבקיע שערים שקובעים את מהלך המשחק. ב- FIFA 21, מערכת הכדרור החדשה מעמידה לרשותכם כלים נוספים כשאתם עומדים מול מגן. עבודת רגליים מהירה תעניק לכם שליטה רבה יותר ותגובתיות מהירה בכדי לאפשר לכם להחזיק את הכדור וליצור מרחב תמרון במצבים אחד על אחד. מיומנות חדשה כמו כדרור הגשר וזיוף העברת הכדור מספקים לכם את האמצעים לחמוק בקלות ממגינים.

Positioning Personality
עמדו במקום הנכון בזמן הנכון כדי לקבל את הכדור, התקדמו לתוך סיטואציות קריטיות או הצילו את קבוצתכם מקבלת גול והוכיחו שאתם טובים יותר מהשאר.
ב- FIFA 21, מערכת המיקום במשחק מעלה את האינטליגנציה של הכדורגלנים ומתאימה את ההבנה שלהם בעולם האמיתי של המרחב והזמן, ומאפשרת לשחקנים המובילים לצפות את שעתיד להתרחש, לנוע בצורה חכמה יותר לאורך המגרש ולתפוס יותר עמדות יתרון.
https://www.youtube.com/watch?v=18spB3BotH8&feature=emb_title
Creative Runs
אפשרויות חדשות להשפעה על תנועות הקבוצה שלכם. ההתקפה במשחק נותנת לכם דרכים נוספות לשבור את ההגנה:
• Directed Runs - קחו שליטה מלאה על כיוון הריצות שחברי הצוות שלכם מבצעים על ידי הזזת הלחצן הימני לאחר הפעלת ריצה.
• Directed Pass and Go - קבעו היכן חברי הצוות שלכם מבצעים את הריצה שלהם לאחר העברת הכדור על ידי הזזה מיידית של הסטיק הימני לכיוון הרצוי.
• Player Lock – לחצו על שני הסטיקים כדי לנעול את השחקן הנוכחי שלכם בהתקפה. כדי לקבל שליטה רבה יותר, לחצו על הסטיק הימני כדי להתרחק משחקן נעול ושלטו בתנועת חבריכם לקבוצה לפני העברת הכדור.

Natural Collision System
מערכת התנגשות ותנועה של השחקנים מתאפשרת על ידי מערכות אנימציה חדשות. המערכות יוצרות אינטראקציות חלקות יותר בכל רחבי המגרש. ב- FIFA 21, רגעי הכדורגל כוללים שערים, קרבות על מיקום ודו קרב.

Competitor Mod
מעתיק את סגנון המשחק של מיטב שחקני ה- FIFA בעולם, מצב תחרות מעניקה לכם תפיסה טובה יותר של מהלכים, סוגי כדרור וטקטיקות כדי לתת לכם יריב מאתגר ומתגמל יותר להתמודד איתו ברמות קושי שונות.
x

#{title}

#{text}

#{price}